30ML SYNERGY DIAMOND BLACK BARVA INKOUST
Nové

30ML SYNERGY DIAMOND BLACK BARVA INKOUST

Synergy je společnost s dlouhodobou zkušeností v oboru tetování. Vyrábí vysoce kvalitní tetovací inkoust, který má jednu z nejvyšších koncentrací pigmentů na trhu, díky své jemné konzistenci snadno přechází do pokožky, vytváří živé tetování a nebledne. Každá dávka inkoustu je smíchána a plněna do lahví v čistém, sterilním prostředí. Dopřejte sobě i svým klientům ty nejkvalitnější inkousty Synergy.

329,00 Kč
S DPH dodání 1-3 dny
 Skladem

dopravazdarmabannerminits.png

local_shipping Balíkovna 49Kč, nad 800Kč ZDARMA. Detaily

Popis

Synergy je společnost se 40 lety zkušeností v oboru tetování. Naším cílem je vyrábět vysoce kvalitní tetovací inkoust, který by dnes překonal jiné tetovací inkousty na trhu. Po letech výzkumu a testování máme pocit, že náš cíl byl splněn.

Tým Synergy vyvinul tetovací inkoust, který má jednu z nejvyšších koncentrací pigmentů na dnešním trhu, ale stále má průtok, který snadno přechází do pokožky, zůstává v ní a vytváří živé tetování. Synergy testuje receptury neúnavně, dokud nedosáhne správných barev a konzistence, aby umělcům pomohla vytvořit a dosáhnout mistrovských děl pro své zákazníky.

Společnost Synergy se zavázala vyrábět nejlepší a nejbezpečnější inkousty na trhu. Každá dávka inkoustu je smíchána a plněna do lahví v čisté sterilní místnosti. Synergy bere velmi vážně odpovědnost, stejně jako mnoho jiných výrobců inkoustů. Nikdy nebudeme vyrábět nic, co bychom sami nepoužili.

Vaši zákazníci si zaslouží to nejlepší a inkousty Synergy vám poskytnou nejlepší možný inkoust.

Tým Synergy

Parametry

4366