Seznam produktů značky S8 Red

21,00 Kč
S DPH
Skladem

S8 Red Tattooing Gel vytváří ochrannou bariéru pro utěsnění šablony a minimalizuje bolest klienta. Působí jako lubrikant ke zlepšení pohybu jehly a k lepšímu nasycení inkoustu. Veganské ingredience jsou bezpečné pro použití na všech typech pleti. Tetovací transdermální gel čistí kůži, přenáší na ni šablonu a je protialergenní.  

Made in USA

18,00 Kč
S DPH
Na skladě není dostatek produktů

Obtiskovací papír vysoké kvality s červeným barvivem, které je bezpečné a schválené pro použití na všech typech pleti. Obrázky lze nakreslit na papír nebo tepelně vypálit pomocí šablony a tiskárny. RED Tattoo Stencil Transfer System obsahuje první červený barevný přenosový papír. Červená vosková barviva jsou kompatibilní se všemi tepelnými stroji a zajišťují viditelné, dlouhodobé přenosy. 

 

Vyrobeno v USA.
21,00 Kč
S DPH
Na skladě není dostatek produktů

S8 Red Transfer Gel je inovovaný produkt, který jistě oceníte. Dvousložková receptura čistí pokožku od nečistot a přenáší tetovací šablonu z papíru na kůži. Veganské ingredience jsou bezpečné pro použití na všech typech pleti. Tentokrát ve sterilním malém balení vhodném i na cesty nutné přesuny.