MIX

Aktivní filtry

4 250,00 Kč
S DPH
Na skladě není dostatek produktů

Mnoho světových tatérů si volí pro tvorbu svých mistrovských a originálních děl tetovací strojky podle typu obrazu, který právě tvoří. Cívkové strojky mají plynulý výkon a nepřehřívají se. Tužkové tetovací strojky využívají elektromagnetický proud ze dvou cívek přesunutý do kladívka s připevněnou jehlou poháněnou malým motůrkem. Jsou o něco plynulejší než cívkové tetovací strojky, proto se hodí na některé typy tetování více. Podívejte se, co ještě najdete v této sadě. 

Velká tetovací sada s tužkovým a cívkovým strojkem.

3 290,00 Kč
S DPH
Na skladě není dostatek produktů

Mnoho tatarských mistrů si volí pro tvorbu svých originálních děl tetovací strojky podle typu obrazu, který právě tvoří. V rukou zkušeného tatéra pomocí nich vznikají unikátní tetování. Tato profesionální tetovací sada cívkovým a rotačním strojkem je vhodná pro každého profesionálního tatéra. Obsahuje veškeré potřebné příslušenství pro vytvoření obrazu na kůži. Podívejte se, co ještě najdete v této tetovací sadě.

5 890,00 Kč
S DPH
Na skladě není dostatek produktů

Mnoho tatarských mistrů si volí pro tvorbu svých originálních děl tetovací strojky podle typu obrazu, který právě tvoří. V rukou zkušeného tatéra pomocí nich vznikají unikátní tetování. Tato profesionální tetovací sada se čtyřmi strojky a duálním zdrojem je vhodná pro každého profesionálního tatéra. Obsahuje veškeré potřebné příslušenství pro vytvoření obrazu na kůži. Podívejte se, co ještě najdete v této sadě.